Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 2. Ćwicze

Podręczniki są użytkowane w przeróżnych celach no jednakowoż w szczególe ...